08055C104JAJ4A er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 50 935
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 24 613
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Direkte
Walsin Technology Corporation
KEMET
YAGEO
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
På lager: 1
Oppgradering
KEMET
0.1 µF ±5% 50V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
08055C104JAJ4A
DigiKeys produktnummer
08055C104JAJ4A-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
08055C104JAJ4A
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
08055C104JAJ4A Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Bruksområder
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapasitans
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Toleranse
±5%
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Nominell spenning
Tykkelse (maks)
0,037" (0,94mm)