LD055C104KAB4A er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Oppgradering
KYOCERA AVX
På lager: 4 853
Datablad
Oppgradering
Direkte
KEMET
KEMET
0.1 µF ±10% 50V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
LD055C104KAB4A
DigiKeys produktnummer
LD055C104KAB4A-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
LD055C104KAB4A
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
LD055C104KAB4A Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Bruksområder
Emballasje
Tape og spole (TR)
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Toleranse
±10%
Tykkelse (maks)
0,037" (0,94mm)