C0805C104J1RALTU
DigiKeys produktnummer
399-C0805C104J1RALTUTR-ND - Tape og spole (TR)
399-C0805C104J1RALTUCT-ND - Båndavsnitt (CT)
399-C0805C104J1RALTUDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
C0805C104J1RALTU
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 100V X7R 0805
Detaljert beskrivelse
0.1 µF ±5% 100V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
C0805C104J1RALTU Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Toleranse
±5%
Tykkelse (maks)
0,043" (1,10mm)