0805B104K500CT er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Knowles Syfer
YAGEO
YAGEO
Similar
KEMET
0.1 µF ±10% 50V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)