KGM21NR71H104KT
DigiKeys produktnummer
478-KGM21NR71H104KTTR-ND - Tape og spole (TR)
478-KGM21NR71H104KTCT-ND - Båndavsnitt (CT)
478-KGM21NR71H104KTDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
KGM21NR71H104KT
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
0.1 µF ±10% 50V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
KGM21NR71H104KT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Toleranse
±10%
Tykkelse (maks)
0,039" (1,00mm)