CC0805KPX7R9BB104
DigiKeys produktnummer
13-CC0805KPX7R9BB104TR-ND - Tape og spole (TR)
13-CC0805KPX7R9BB104CT-ND - Båndavsnitt (CT)
13-CC0805KPX7R9BB104DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CC0805KPX7R9BB104
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Detaljert beskrivelse
0.1 µF ±10% 50V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
CC0805KPX7R9BB104 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Toleranse
±10%
Tykkelse (maks)
0,037" (0,95mm)