0805J0500104KXR
DigiKeys produktnummer
1608-0805J0500104KXRTR-ND - Tape og spole (TR)
1608-0805J0500104KXRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
1608-0805J0500104KXRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
0805J0500104KXR
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
0.1 µF ±10% 50V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
0805J0500104KXR Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Toleranse
±10%
Tykkelse (maks)
0,051" (1,30mm)