MAASU21GSB7104KTCA01
DigiKeys produktnummer
587-MAASU21GSB7104KTCA01TR-ND - Tape og spole (TR)
587-MAASU21GSB7104KTCA01CT-ND - Båndavsnitt (CT)
587-MAASU21GSB7104KTCA01DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MAASU21GSB7104KTCA01
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
0.1 µF ±10% 50V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MAASU21GSB7104KTCA01 Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapasitans
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Toleranse
±10%
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Nominell spenning
Tykkelse (maks)
0,053" (1,35mm)