IXFA20N50P3 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
onsemi
På lager: 1 345
Datablad
Similar
onsemi
På lager: 13 022
Datablad
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
Vishay Siliconix
Vishay Siliconix
STMicroelectronics
På lager: 957
STMicroelectronics
På lager: 916
N-kanal 500 V 20A (Tc) 380W (Tc) Overflatemontering TO-263AA (IXFA)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
IXFA20N50P3
DigiKeys produktnummer
IXFA20N50P3-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IXFA20N50P3
Beskrivelse
MOSFET N-CH 500V 20A TO263
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
5V ved 1.5mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
36 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±30V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1800 pF @ 25 V
Effekttap (maks)
380W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
500 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-263AA (IXFA)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
300mOhm ved 10A, 10V