R5013ANJTL er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Rohm Semiconductor
På lager: 0
Datablad
Similar
IXYS
På lager: 0
Datablad
STMicroelectronics
På lager: 916
onsemi
STMicroelectronics
N-kanal 500 V 13A (Ta) 100W (Tc) Overflatemontering LPTS
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
R5013ANJTL
DigiKeys produktnummer
R5013ANJTL-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
R5013ANJTL
Beskrivelse
MOSFET N-CH 500V 13A LPTS
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4.5V ved 1mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
35 nC @ 10 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Vgs (maks)
±30V
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1300 pF @ 25 V
FET-type
Effekttap (maks)
100W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
500 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
LPTS
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
380mOhm ved 6.5A, 10V