FDB15N50
DigiKeys produktnummer
FDB15N50TR-ND - Tape og spole (TR)
FDB15N50CT-ND - Båndavsnitt (CT)
FDB15N50DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FDB15N50
Beskrivelse
MOSFET N-CH 500V 15A D2PAK
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 500 V 15A (Tc) 300W (Tc) Overflatemontering TO-263 (D2PAK)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FDB15N50 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
41 nC @ 10 V
Vgs (maks)
±30V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1850 pF @ 25 V
FET-type
Effekttap (maks)
300W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
500 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
380mOhm ved 7.5A, 10V