STB12NM50T4
DigiKeys produktnummer
497-STB12NM50T4TR-ND - Tape og spole (TR)
497-STB12NM50T4CT-ND - Båndavsnitt (CT)
497-STB12NM50T4DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STB12NM50T4
Beskrivelse
MOSFET N-CH 550V 12A D2PAK
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 550 V 12A (Tc) 160W (Tc) Overflatemontering D2PAK
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
STB12NM50T4 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
5V ved 50µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
39 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±30V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1000 pF @ 25 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
160W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
550 V
Leverandørens enhetsforpakning
D2PAK
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
350mOhm ved 6A, 10V