IXTA16N50P er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Rohm Semiconductor
På lager: 0
Datablad
Vishay Siliconix
STMicroelectronics
På lager: 161
STMicroelectronics
På lager: 957
N-kanal 500 V 16A (Tc) 300W (Tc) Overflatemontering TO-263AA
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
IXTA16N50P
DigiKeys produktnummer
IXTA16N50P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IXTA16N50P
Beskrivelse
MOSFET N-CH 500V 16A TO263
Produsentens standard leveringstid
27 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
5.5V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
43 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±30V
Emballasje
Rør
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2250 pF @ 25 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
300W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
500 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-263AA
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
400mOhm ved 8A, 10V