SIHB16N50C-E3 er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
IXYS
På lager: 0
Datablad
Similar
IXYS
På lager: 0
Datablad
STMicroelectronics
På lager: 957
STMicroelectronics
N-kanal 500 V 16A (Tc) 250W (Tc) Overflatemontering TO-263 (D2PAK)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
TO-263-3
SIHB16N50C-E3
DigiKeys produktnummer
742-SIHB16N50C-E3-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SIHB16N50C-E3
Beskrivelse
MOSFET N-CH 500V 16A D2PAK
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
5V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
68 nC @ 10 V
Emballasje
Rør
Vgs (maks)
±30V
Delestatus
Utdatert
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1900 pF @ 25 V
FET-type
Effekttap (maks)
250W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
500 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
TO-263 (D2PAK)
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
380mOhm ved 8A, 10V