R5016FNJTL er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Rohm Semiconductor
På lager: 2 478
Datablad
Similar
onsemi
På lager: 1 345
Datablad
IXYS
IXYS
N-kanal 500 V 16A (Tc) 255W (Tc) Overflatemontering LPTS
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
R5016FNJTL
DigiKeys produktnummer
846-R5016FNJTLTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
R5016FNJTL
Beskrivelse
MOSFET N-CH 500V 16A LPT
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
R5016FNJTL Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
5V ved 1mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
46 nC @ 10 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Vgs (maks)
±30V
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1700 pF @ 25 V
FET-type
Effekttap (maks)
255W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
500 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
LPTS
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
325mOhm ved 8A, 10V