IPT017N10NF2SATMA1
DigiKeys produktnummer
448-IPT017N10NF2SATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
448-IPT017N10NF2SATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
448-IPT017N10NF2SATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IPT017N10NF2SATMA1
Beskrivelse
MOSFET
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 33A (Ta), 294A (Tc) 3,8W (Ta), 300W (Tc) Overflatemontering PG-HSOF-8-10
EDA-/CAD-modeller
IPT017N10NF2SATMA1 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
3,8V ved 216µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
195 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
9300 pF @ 50 V
Effekttap (maks)
3,8W (Ta), 300W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
100 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-HSOF-8-10
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
6V, 10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
1,75mOhm ved 150A, 10V