ISC027N10NM6ATMA1
DigiKeys produktnummer
448-ISC027N10NM6ATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
448-ISC027N10NM6ATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
448-ISC027N10NM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ISC027N10NM6ATMA1
Beskrivelse
TRENCH >=100V PG-TDSON-8
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 23A (Ta), 192A (Tc) 3W (Ta), 217W (Tc) Overflatemontering PG-TDSON-8 FL
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ISC027N10NM6ATMA1 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
3,3V ved 116µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
72.5 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
5500 pF @ 50 V
Effekttap (maks)
3W (Ta), 217W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
100 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TDSON-8 FL
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
8V, 10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
2.7mOhm ved 50A, 10V