NTMTSC1D6N10MCTXG
NTMTSC1D6N10MCTXG
DigiKeys produktnummer
488-NTMTSC1D6N10MCTXGTR-ND - Tape og spole (TR)
488-NTMTSC1D6N10MCTXGCT-ND - Båndavsnitt (CT)
488-NTMTSC1D6N10MCTXGDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NTMTSC1D6N10MCTXG
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 35A/267A 8TDFNW
Produsentens standard leveringstid
45 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 35A (Ta), 267A (Tc) 5,1W (Ta), 291W (Tc) Overflatemontering, Fuktbar side 8-TDFNW (8,3x8,4)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NTMTSC1D6N10MCTXG Modeller
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
106 nC @ 10 V
Produsent
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
7630 pF @ 50 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
5,1W (Ta), 291W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering, Fuktbar side
Drain til Source-spenning
100 V
Leverandørens enhetsforpakning
8-TDFNW (8,3x8,4)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
1,7mOhm ved 90A, 10V
Baseproduktnummer
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 650µA