IPT017N10NM5LF2ATMA1
DigiKeys produktnummer
448-IPT017N10NM5LF2ATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
448-IPT017N10NM5LF2ATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
448-IPT017N10NM5LF2ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IPT017N10NM5LF2ATMA1
Beskrivelse
IPT017N10NM5LF2ATMA1
Produsentens standard leveringstid
29 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 32A (Ta), 321A (Tc) 3,8W (Ta), 375W (Tc) Overflatemontering PG-HSOF-8-1
EDA-/CAD-modeller
IPT017N10NM5LF2ATMA1 Modeller
Kategori
Rds på (maks) ved Id, Vgs
1,6mOhm ved 150A, 15V
Produsent
Vgs(th) (maks) ved Id
3,9V ved 280µA
Serie
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
206 nC @ 10 V
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
17000 pF @ 50 V
FET-type
Effekttap (maks)
3,8W (Ta), 375W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
100 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
PG-HSOF-8-1
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V, 15V