BSC040N10NS5SCATMA1
DigiKeys produktnummer
448-BSC040N10NS5SCATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
448-BSC040N10NS5SCATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
448-BSC040N10NS5SCATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BSC040N10NS5SCATMA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 140A WSON-8
Produsentens standard leveringstid
61 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 140A (Tc) 3W (Ta), 167W (Tc) Overflatemontering PG-WSON-8-2
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BSC040N10NS5SCATMA1 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
3.8V ved 95µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
72 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
5300 pF @ 50 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
3W (Ta), 167W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
100 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-WSON-8-2
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
6V, 10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
4mOhm ved 50A, 10V