IPB021N10NM5LF2ATMA1
DigiKeys produktnummer
448-IPB021N10NM5LF2ATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
448-IPB021N10NM5LF2ATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
448-IPB021N10NM5LF2ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IPB021N10NM5LF2ATMA1
Beskrivelse
IPB021N10NM5LF2ATMA1
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 30A (Ta), 176A (Tc) 3,8W (Ta), 375W (Tc) Overflatemontering PG-TO263-3-2
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IPB021N10NM5LF2ATMA1 Modeller
Kategori
Rds på (maks) ved Id, Vgs
2mOhm ved 100A, 15V
Produsent
Vgs(th) (maks) ved Id
3,9V ved 280µA
Serie
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
206 nC @ 10 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks)
±20V
Delestatus
Aktiv
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
17000 pF @ 50 V
FET-type
Effekttap (maks)
3,8W (Ta), 375W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
100 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO263-3-2
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V, 15V