A785MS157M1HLAV026
DigiKeys produktnummer
399-A785MS157M1HLAV026TR-ND - Tape og spole (TR)
399-A785MS157M1HLAV026CT-ND - Båndavsnitt (CT)
399-A785MS157M1HLAV026DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
A785MS157M1HLAV026
Beskrivelse
CAP ALUM HYB 150UF 20% 50V SMD
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
150 µF 50 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 26mOhm 1000 Hrs ved 150°C
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Produsent
KEMET
Klassifiseringer
AEC-Q200
Serie
Bruksområder
Bilteknikk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Funksjoner
Antivibrasjon
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved lav frekvens
594 mA @ 100 Hz
Type
Hybrid
Rippelstrøm ved høy frekvens
2.7 A @ 100 kHz
Kapasitans
150 µF
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,520" (13,20mm)
Nominell spenning
50 V
Overflatemontering, størrelse
0,425" L x 0,406" B (10,80mm x 10,30mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
26mOhm
Monteringstype
Overflatemontering
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 150°C