929710-10-06-RK
929710-10-06-RK
929710-10-06-RK
DigiKeys produktnummer
3M156367-12-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
929710-10-06-RK
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull 12 posisjon 0,100" (2,54mm)
EDA-/CAD-modeller
929710-10-06-RK Modeller
Kontaktlengde - innstikk
0,318" (8,08mm)
Serie
Kontaktlengde - stolpe
0,175" (4,45mm)
Total kontaktlengde
0,593" (15,07mm)
Isoleringshøyde
0,100" (2,54mm)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Nominell strøm (AMP)
2,5A
Ytterligere resurser
På lager: 63
Se etter ytterligere innkommende lagervare
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 16,18000kr 16,18
10kr 14,08900kr 140,89
100kr 12,59040kr 1 259,04
500kr 10,49178kr 5 245,89
1 000kr 8,99297kr 8 992,97
5 000kr 7,97375kr 39 868,75
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER VERT 2POS
På lager: 0
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
På lager: 282
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
På lager: 0
CONN HEADER VERT 8POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM