929710-10-05-RK
929710-10-05-RK
929710-10-05-RK
DigiKeys produktnummer
3M156367-10-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
929710-10-05-RK
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull 10 posisjon 0,100" (2,54mm)
EDA-/CAD-modeller
929710-10-05-RK Modeller
Kontaktlengde - innstikk
0,318" (8,08mm)
Serie
Kontaktlengde - stolpe
0,175" (4,45mm)
Total kontaktlengde
0,593" (15,07mm)
Isoleringshøyde
0,100" (2,54mm)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Nominell strøm (AMP)
2,5A
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 13,47000kr 13,47
10kr 11,74100kr 117,41
100kr 10,49200kr 1 049,20
500kr 8,74308kr 4 371,54
1 000kr 7,49416kr 7 494,16
5 000kr 6,64479kr 33 223,95
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER VERT 2POS
På lager: 0
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
På lager: 282
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
På lager: 0
CONN HEADER VERT 8POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM