929710-10-04-RK
DigiKeys produktnummer
3M156367-08-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
929710-10-04-RK
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 8POS 2.54MM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull 8 posisjon 0,100" (2,54mm)
EDA-/CAD-modeller
929710-10-04-RK Modeller
Kontaktlengde - innstikk
0,318" (8,08mm)
Serie
Kontaktlengde - stolpe
0,175" (4,45mm)
Total kontaktlengde
0,593" (15,07mm)
Isoleringshøyde
0,100" (2,54mm)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Nominell strøm (AMP)
2,5A
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 11,60000kr 11,60
10kr 9,79500kr 97,95
100kr 8,79300kr 879,30
500kr 7,19422kr 3 597,11
1 000kr 6,39482kr 6 394,82
5 000kr 5,59548kr 27 977,40
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER VERT 2POS
På lager: 0
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
På lager: 282
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
På lager: 0
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM