929710-10-03-RK
DigiKeys produktnummer
3M156367-06-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
929710-10-03-RK
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull 6 posisjon 0,100" (2,54mm)
EDA-/CAD-modeller
929710-10-03-RK Modeller
Kontaktlengde - innstikk
0,318" (8,08mm)
Serie
Kontaktlengde - stolpe
0,175" (4,45mm)
Total kontaktlengde
0,593" (15,07mm)
Isoleringshøyde
0,100" (2,54mm)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Nominell strøm (AMP)
2,5A
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 8,70000kr 8,70
10kr 7,34400kr 73,44
100kr 6,59460kr 659,46
500kr 5,39576kr 2 697,88
1 000kr 4,79628kr 4 796,28
5 000kr 4,19671kr 20 983,55
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER VERT 2POS
På lager: 0
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
På lager: 282
CONN HEADER VERT 8POS 2.54MM
På lager: 0
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM