929710-10-02-RK
929710-10-02-RK
929710-10-02-RK
DigiKeys produktnummer
3M156367-04-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
929710-10-02-RK
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull 4 posisjon 0,100" (2,54mm)
EDA-/CAD-modeller
929710-10-02-RK Modeller
Kontaktlengde - innstikk
0,318" (8,08mm)
Serie
Kontaktlengde - stolpe
0,175" (4,45mm)
Total kontaktlengde
0,593" (15,07mm)
Isoleringshøyde
0,100" (2,54mm)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Nominell strøm (AMP)
2,5A
På lager: 282
Se etter ytterligere innkommende lagervare
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 6,36000kr 6,36
10kr 5,57600kr 55,76
100kr 4,59630kr 459,63
500kr 3,99696kr 1 998,48
1 000kr 3,29737kr 3 297,37
5 000kr 2,89773kr 14 488,65
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER VERT 2POS
På lager: 0
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
På lager: 0
CONN HEADER VERT 8POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM