929710-10-01-RK
929710-10-01-RK
929710-10-01-RK
DigiKeys produktnummer
3M156367-02-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
929710-10-01-RK
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 2POS
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull 2 posisjon
EDA-/CAD-modeller
929710-10-01-RK Modeller
Kategori
Kontaktlengde - innstikk
0,318" (8,08mm)
Produsent
Kontaktlengde - stolpe
0,175" (4,45mm)
Serie
Total kontaktlengde
0,593" (15,07mm)
Isoleringshøyde
0,100" (2,54mm)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Nominell strøm (AMP)
2,5A
Terminaler
Loddetinn
Baseproduktnummer
Festetype
Mottakt
Miljø- og eksportklassifiseringer
Spørsmål og svar om produktet
Ytterligere resurser
Merverdiprodukt
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 3,74000kr 3,74
10kr 3,14300kr 31,43
100kr 2,44830kr 244,83
500kr 2,09840kr 1 049,20
1 000kr 1,74860kr 1 748,60
5 000kr 1,49883kr 7 494,15
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
På lager: 282
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
På lager: 0
CONN HEADER VERT 8POS 2.54MM
På lager: 0
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM