STPS1L60ZFY | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | STPS1L60ZFY |
Beskrivelse | DIODE SCHOTTKY 60V 1A SOD123F |
Produsentens standard leveringstid | 15 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Dioder 60 V 1A Overflatemontering SOD-123F |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | STPS1L60ZFY Modeller |
Kategori | Strøm - omvendt lekkasje ved Vr 50 µA @ 60 V |
Produsent | Grad Bilteknikk |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Godkjenning AEC-Q101 |
Delestatus Aktiv | Monteringstype |
Teknologi | Kapsling |
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks) 60 V | Leverandørens enhetsforpakning SOD-123F |
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) 1A | Driftstemperatur - kobling -40°C – 175°C |
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If 570 mV @ 1 A | Baseproduktnummer |
Hurtighet Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io) |