RB068MM-60TR
DigiKeys produktnummer
RB068MM-60TR-ND - Tape og spole (TR)
RB068MM-60CT-ND - Båndavsnitt (CT)
RB068MM-60DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RB068MM-60TR
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 60V 2A PMDU
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 60 V 2A Overflatemontering PMDU
EDA-/CAD-modeller
RB068MM-60TR Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
1.5 µA @ 60 V
Leverandørens enhetsforpakning
PMDU
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
60 V
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
2A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
765 mV @ 2 A