RBR1MM60ATFTR
DigiKeys produktnummer
RBR1MM60ATFTR-ND - Tape og spole (TR)
RBR1MM60ATFCT-ND - Båndavsnitt (CT)
RBR1MM60ATFDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RBR1MM60ATFTR
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDU
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 60 V 1A Overflatemontering PMDU
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RBR1MM60ATFTR Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
75 µA @ 60 V
Produsent
Grad
Bilteknikk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Godkjenning
AEC-Q101
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
60 V
Leverandørens enhetsforpakning
PMDU
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
1A
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
530 mV @ 1 A
Baseproduktnummer
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)