RB162MM-60TR
DigiKeys produktnummer
RB162MM-60TR-ND - Tape og spole (TR)
RB162MM-60CT-ND - Båndavsnitt (CT)
RB162MM-60DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RB162MM-60TR
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDU
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 60 V 1A Overflatemontering PMDU
EDA-/CAD-modeller
RB162MM-60TR Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 µA @ 60 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Aktiv
Kapsling
Teknologi
Leverandørens enhetsforpakning
PMDU
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
60 V
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
1A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
650 mV @ 1 A