STPS1L60ZF
DigiKeys produktnummer
497-17151-2-ND - Tape og spole (TR)
497-17151-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-17151-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STPS1L60ZF
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 60V 1A SOD123F
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 60 V 1A Overflatemontering SOD-123F
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
50 µA @ 60 V
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-123F
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
60 V
Driftstemperatur - kobling
-40°C – 175°C
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
1A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
750 mV @ 2 A