RBR1MM60ATR
DigiKeys produktnummer
RBR1MM60ATR-ND - Tape og spole (TR)
RBR1MM60ACT-ND - Båndavsnitt (CT)
RBR1MM60ADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RBR1MM60ATR
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDU
Detaljert beskrivelse
Dioder 60 V 1A Overflatemontering PMDU
EDA-/CAD-modeller
RBR1MM60ATR Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
75 µA @ 60 V
Leverandørens enhetsforpakning
PMDU
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
60 V
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
1A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
530 mV @ 1 A