RMCF0603FG3K01 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 4 975
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 17 025
Datablad
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Bourns Inc.
Panasonic Industry
3.01 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Brikkemotstand 0603 (1608 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200 Tykk film
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
RMCF0603FG3K01
DigiKeys produktnummer
RMCF0603FG3K01-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
RMCF0603FG3K01
Beskrivelse
RES 3.01K OHM 1% 1/10W 0603
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
RMCF0603FG3K01 Modeller
Kategori
Funksjoner
Bilteknikk AEC-Q200
Produsent
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Størrelse/dimensjon
0,061" L x 0,031" B (1,55mm x 0,80mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)