CRCW06033K01FKTB er ikke på lager, restordrenotering er for øyeblikket ikke tilgjengelig.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
Direkte
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
3.01 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Brikkemotstand 0603 (1608 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200 Tykk film
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
CRCW06033K01FKTB
DigiKeys produktnummer
CRCW06033K01FKTB-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
CRCW06033K01FKTB
Beskrivelse
RES SMD 3.01K OHM 1% 1/10W 0603
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
CRCW06033K01FKTB Modeller
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Delestatus
Ikke lenger tilgjengelig hos DigiKey
Størrelse/dimensjon
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,020" (0,50mm)