CRCW06033K01DHEAP er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
3.01 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Brikkemotstand 0603 (1608 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200 Tykk film
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
CRCW06033K01DHEAP
DigiKeys produktnummer
CRCW06033K01DHEAP-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
CRCW06033K01DHEAP
Beskrivelse
RES SMD 3.01KOHM 0.5% 1/10W 0603
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
CRCW06033K01DHEAP Modeller
Temperaturkoeffisient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,020" (0,50mm)