RK73G1JTTD3011D er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
3.01 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Brikkemotstand 0603 (1608 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200 Tykk film
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
RK73G1JTTD3011D
DigiKeys produktnummer
2019-RK73G1JTTD3011DTR-ND - Tape og spole (TR)
2019-RK73G1JTTD3011DCT-ND - Båndavsnitt (CT)
2019-RK73G1JTTD3011DDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RK73G1JTTD3011D
Beskrivelse
RES 3.01K OHM 0.5% 1/10W 0603
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
RK73G1JTTD3011D Modeller
Temperaturkoeffisient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)