RK73G1JTTD3011C
DigiKeys produktnummer
2019-RK73G1JTTD3011CTR-ND - Tape og spole (TR)
2019-RK73G1JTTD3011CCT-ND - Båndavsnitt (CT)
2019-RK73G1JTTD3011CDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RK73G1JTTD3011C
Beskrivelse
RES 3.01K OHM 0.25% 1/10W 0603
Produsentens standard leveringstid
9 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
3.01 kOhms ±0,25% 0,1W, 1/10W Brikkemotstand 0603 (1608 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200 Tykk film
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RK73G1JTTD3011C Modeller
Kategori
Funksjoner
Bilteknikk AEC-Q200
Produsent
Temperaturkoeffisient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)