RE0603DRE073K01L er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
3.01 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Brikkemotstand 0603 (1608 metrisk) Tykk film
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
RE0603DRE073K01L
DigiKeys produktnummer
RE0603DRE073K01L-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
RE0603DRE073K01L
Beskrivelse
RES SMD 3.01KOHM 0.5% 1/10W 0603
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
RE0603DRE073K01L Modeller
Kategori
Sammensetting
Produsent
Temperaturkoeffisient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)