AR0603FR-073K01L
DigiKeys produktnummer
AR0603FR-073K01L-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
AR0603FR-073K01L
Beskrivelse
RES SMD 3.01K OHM 1% 1/10W 0603
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
3.01 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Brikkemotstand 0603 (1608 metrisk) Fuktighetsbestandig Tykk film
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AR0603FR-073K01L Modeller
Kategori
Funksjoner
Fuktighetsbestandig
Produsent
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)