CRCW06033K01FKTA
DigiKeys produktnummer
541-CRCW06033K01FKTATR-ND - Tape og spole (TR)
541-CRCW06033K01FKTACT-ND - Båndavsnitt (CT)
541-CRCW06033K01FKTADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CRCW06033K01FKTA
Beskrivelse
RES SMD 3.01K OHM 1% 1/10W 0603
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
3.01 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Brikkemotstand 0603 (1608 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200 Tykk film
EDA-/CAD-modeller
CRCW06033K01FKTA Modeller
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,020" (0,50mm)