RC0603FR-073K01L
DigiKeys produktnummer
311-3.01KHRTR-ND - Tape og spole (TR)
311-3.01KHRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
311-3.01KHRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RC0603FR-073K01L
Beskrivelse
RES 3.01K OHM 1% 1/10W 0603
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
3.01 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Brikkemotstand 0603 (1608 metrisk) Fuktighetsbestandig Tykk film
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RC0603FR-073K01L Modeller
Kategori
Funksjoner
Fuktighetsbestandig
Produsent
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)