CDZVT2R9.1B | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | CDZVT2R9.1B |
Beskrivelse | DIODE ZENER 9.1V 100MW VMN2M |
Produsentens standard leveringstid | 12 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Dioder – Zener 9.1 V 100 mW Overflatemontering VMN2M (SOD-923) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CDZVT2R9.1B Modeller |
Kategori | Impedans (maks) (Zzt) 30 Ohms |
Produsent | Strøm - omvendt lekkasje ved Vr 500 nA @ 6 V |
Serie | Driftstemperatur 150°C |
Effekt - maks 100 mW | Baseproduktnummer |