CDZVT2R6.8B
DigiKeys produktnummer
CDZVT2R6.8BTR-ND - Tape og spole (TR)
CDZVT2R6.8BCT-ND - Båndavsnitt (CT)
CDZVT2R6.8BDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CDZVT2R6.8B
Beskrivelse
DIODE ZENER 6.8V 100MW VMN2M
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 6.8 V 100 mW Overflatemontering VMN2M (SOD-923)
EDA-/CAD-modeller
CDZVT2R6.8B Modeller
Kategori
Impedans (maks) (Zzt)
40 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
500 nA @ 3.5 V
Serie
Driftstemperatur
150°C
Effekt - maks
100 mW