CDZVT2R9.1B
DigiKeys produktnummer
CDZVT2R9.1BTR-ND - Tape og spole (TR)
CDZVT2R9.1BCT-ND - Båndavsnitt (CT)
CDZVT2R9.1BDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CDZVT2R9.1B
Beskrivelse
DIODE ZENER 9.1V 100MW VMN2M
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 9.1 V 100 mW Overflatemontering VMN2M (SOD-923)
EDA-/CAD-modeller
CDZVT2R9.1B Modeller
Kategori
Impedans (maks) (Zzt)
30 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
500 nA @ 6 V
Serie
Driftstemperatur
150°C
Effekt - maks
100 mW