CDZVT2R5.6B
DigiKeys produktnummer
CDZVT2R5.6BTR-ND - Tape og spole (TR)
CDZVT2R5.6BCT-ND - Båndavsnitt (CT)
CDZVT2R5.6BDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CDZVT2R5.6B
Beskrivelse
DIODE ZENER 5.6V 100MW VMN2M
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 5.6 V 100 mW Overflatemontering VMN2M (SOD-923)
EDA-/CAD-modeller
CDZVT2R5.6B Modeller
Kategori
Impedans (maks) (Zzt)
60 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
1 µA @ 2.5 V
Serie
Driftstemperatur
150°C
Effekt - maks
100 mW