BTB12-12W12S
DigiKeys produktnummer
2277-BTB12-12W12S-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BTB12-12W12S
Beskrivelse
DC DC CONVERTER +/-12V 3W
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 2 Utgang 12V -12V 125mA, 125mA 9V - 18V Inngang
Kategori
Effekt (watt)
3 W
Produsent
Spenning - isolasjon
500 V
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Bulk
Funksjoner
Justerbar utgang, Fjernstyrt av/på
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (med effektminskning)
Type
Isolert modul
Effektivitet
81%
Antall utganger
2
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (min)
9V
Kapsling
10-SMD-modul, 7 ledninger
Spenning - inngang (maks)
18V
Størrelse/dimensjon
0,91" L x 0,65" B x 0,33" H (23,2mm x 16,6mm x 8,5mm)
Spenning - utgang 1
Godkjenningsbyrå
cUL, UL
Spenning - utgang 2
-12V
Baseproduktnummer
Strøm - utgang (maks)
125mA, 125mA