CDZVT2R4.3B
DigiKeys produktnummer
CDZVT2R4.3BTR-ND - Tape og spole (TR)
CDZVT2R4.3BCT-ND - Båndavsnitt (CT)
CDZVT2R4.3BDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CDZVT2R4.3B
Beskrivelse
DIODE ZENER 4.3V 100MW VMN2M
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 4.3 V 100 mW Overflatemontering VMN2M (SOD-923)
EDA-/CAD-modeller
CDZVT2R4.3B Modeller
Kategori
Impedans (maks) (Zzt)
100 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
5 µA @ 1 V
Serie
Driftstemperatur
150°C
Effekt - maks
100 mW