CDZVT2R6.2B
DigiKeys produktnummer
CDZVT2R6.2BTR-ND - Tape og spole (TR)
CDZVT2R6.2BCT-ND - Båndavsnitt (CT)
CDZVT2R6.2BDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CDZVT2R6.2B
Beskrivelse
DIODE ZENER 6.2V 100MW VMN2M
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 6.2 V 100 mW Overflatemontering VMN2M (SOD-923)
EDA-/CAD-modeller
CDZVT2R6.2B Modeller
Kategori
Impedans (maks) (Zzt)
60 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
1 µA @ 3 V
Serie
Driftstemperatur
150°C
Effekt - maks
100 mW